סרטוט מבנה

פיקוח בניה

nitsan כללי

פיקוח בניה – השקט הנפשי שלך

פיקוח בניה – השקט הנפשי שלך

פיקוח בניה

שקט נפשי, חסכון בעלויות, שיטתיות, אפקטיביות ויד מכוונת לכל אורך תהליך הבניה עד לקבלת המפתח. פיקוח בניה מספק לכם את כל אלו ועוד. נשמע טוב? אם כן, כדאי שתמשיכו לקרוא.

שקט נפשי, חסכון בעלויות, שיטתיות, אפקטיביות ויד מכוונת לכל אורך תהליך הבניה עד לקבלת המפתח. פיקוח בניה מספק לכם את כל אלו ועוד. נשמע טוב? אם כן, כדאי שתמשיכו לקרוא.

בנית הבית שלכם היא ללא ספק אחד הפרויקטים הגדולים, המשמעותיים, המשמחים והמאתגרים ביותר שתיקחו על עצמכם בכל ימי חייכם. כל החלטה שתתקבל תלווה אתכם לאורך שנים ארוכות ויתכן גם שלאורך כל חייכם. זהו פרויקט מורכב ומרובה רבדים, אשר מצריך עבודה מול גורמים רבים, ניהול תקציב, עמידה בלוחות זמנים, עמידה בדרישות ותקנים שונים של בטיחות, תשתיות ועוד, וממשקים רבים מול בעלי מקצוע, קבלן ראשי וקבלני משנה, נותני שירות, ספקים ואנשי מקצוע. לא פעם אנחנו שומעים אנשים שסיימו לבנות בית או נמצאים בתהליך של בנית בית, אשר אומרים שזוהי עבודה במשרה מלאה. זוהי בהחלט אמירה שקרובה מאד למציאות, גם אם לא תואמת אותה במלואה. אז איך מנצחים על כל התזמורת הזאת? איך אתם יכולים להיות בטוחים שהפרויקט המורכב הזה מתנהל כמו שצריך, שהכל קורה בזמן, שבעלי המקצוע עושים בדיוק מה שנדרש מהם, שהתוצרים הם איכותיים ותקניים, שלוחות הזמנים נשמרים, שאין ליקויי בניה, שאתם עומדים בתקציב שנקבע ושהפרויקט הגדול הזה מנוהל ולא מתגלגל?

אז מה זה בעצם פיקוח בניה?

אז מה זה בעצם פיקוח בניה?

פיקוח בניה אומר בעצם שמעל כל העוסקים במלאכה ניצב בעל תפקיד נוסף, שהוא מעין מפיק על של פרויקט הבניה שלכם. הוא האחד בעל ראית העל של כל חלקיו ונדבכיו הרבים של פרויקט הבניה, הוא פועל בהתאם למתווה שקבעתם יחד, מתאם את ומפקח על ביצוע העבודות כולן בהתאם לו.
מפקח בניה הוא איש מקצוע ותיק ובעל ניסיון, אשר מביא את כל הידע שצבר והקשרים שיצר בענף הבניה לשירותכם ולשירות הפרויקט שלכם.
הוא מלווה אתכם בבניית תכנית העבודה עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר של מפרטי עבודה, לוחות זמנים, אומדן תקציבי וכתבי כמויות.
הוא מייעץ ומסייע לכם בבחירת קבלני המשנה. קשריו וניסיונו בענף מבטיחים לכם שלא "תפלו" עם בעלי מקצוע מפוקפקים ולא אמינים. הוא מכיר את השוק היטב, הוא היה בו לפני שבניתם את ביתכם ויישאר בו הרבה אחרי שתשבו על המרפסת ותספרו ציפורים נודדות.. ככזה יש לו יכולת מיקוח והשפעה על בעלי המקצוע, ויש להם אינטרס גדול שיהיה מרוצה וימשיך לעבוד איתם גם בעתיד. זאת אחת הסיבות שמפקח בניה לא באמת עולה לכם כסף. הוא חוסך לכם כסף, בכמה דרכים. אחת מהן היא שיפור יכולת המיקוח שלכם מול קבלני המשנה והשגת המחיר הטוב ביותר האפשרי.
פיקוח בניה עוסק, אם תבחרו בכך, בכל נושא התשלום לקבלנים, נותני שירות וספקים. הוא עובר על החשבוניות ובודק שכל מה ששילמתם עליו – התקבל או בוצע. הוא עם אצבע על הדופק לאורך כל התהליך ולכן בכל אי הבנה או חילוקי דעות עם ספקים או נותני שירות בנוגע לתשלומים, הסכמים וכיוצא באלו – הוא יודע בדיוק מה סוכם, מה הובטח, מה נחתם, ומה בוצע או סופק בפועל.
מפקח הבניה מתאם את עבודתם של קבלני המשנה, מתזמן אותם בהתאם לצרכי העבודה והאילוצים המשתנים. בנית בית היא עסק דינמי שדורש התאמות תוך כדי תנועה. לא פעם קורה שעבודתו של קבלן משנה אחת תלויה בהשלמת עבודתו של קבלן משנה אחר. כשאין גורם עליון שמתאם ומפקח אנחנו עלולים להיתקל בבעיות של אי עמידה בלוחות זמנים, אבטלה סמויה באתר הבניה ובזבוז של כסף וימי עבודה. כשיש גורם עליון כזה, יש דין ויש דיין ויש עבודה יעילה ומתואמת.
מפקח הבניה מפקח על כל העבודות אשר מתבצעות באתר. בהכירו את התמונה הכוללת הוא יודע מה שקבלני המשנה אינם יודעים או אינם מקפידים עליו. כך הוא מאתר ומונע מראש תקלות וליקויים שיכולם להיווצר כשאין יד מכוונת אחת. הוא מקפיד לוודא שכל הקבלנים יעשו שימוש בחומרים התקניים והאיכותיים ביותר, והוא יודע באמת להבדיל ביניהם. הוא מקפיד על כך שכל העבודות תתבצענה בדייקנות, במקצוענות וללא רבב, ושוב, יש לו הידע המקצועי כדי להבחין בתקלות וליקויים בזמן אמת.
איתור ליקויי בניה בזמן אמת הוא משמעותי במיוחד מכיוון שליקויים שהתגלו מאוחר מדי עלולים לגרור הוצאות גדולות במקרה הטוב, ואף להישאר ללא תקנה, במקרה הפחות טוב. פעמים רבות אנו שומעים סיפורים על ליקויי בניה שהתגלו רק לאחר שהדיירים נכנסו לבית, ואז כבר היה מאוחר מדי לפתור אותם. זה נכון בעיקר לגבי קוני דירות מקבלנים אבל זה בהחלט משהו שיש לתת עליו את הדעת בבניית בית. ליווי של מפקח בניה לאורך כל הדרך ימנע בעיות מסוג זה. זאת דרך נוספת בה שכירת שירותיו של מפקח בניה בעצם חוסכת לכם כסף.
מפקח הבניה מבצע את כל התיאומים והמעקבים מול הקבלנים, האדריכל, המעצב, הקונסטרוקטור ושאר בעלי התפקידים. הוא מדווח לכם באופן שוטף על התקדמות הפרויקט ומנהל מעקב ורישום של ההתקדמות והביצוע בכל היבט שלו.
מפקח הבניה מטפל בכל נושא האישורים והביורוקרטיה מול הרשויות. הוא מתאם ביקורת חיצונית ומבדקים שונים ומוודא שהבניה עומדת בכל התקנים הנדרשים מבחינת התשתיות והרשויות.

פיקוח בניה חיסכון בחומר

קבלת החלטות מקצועיות בזמן אמת בסביבת עבודה דינמית

קבלת החלטות מקצועיות בזמן אמת בסביבת עבודה דינמית

לבניית בית יש קצב משלה ודינמיקה שאינה דומה לשום פרויקט אחר. זהו עולם שלם שמתנהל במקביל לחיים הרגילים ועשוי לדרוש מכם לא פעם לקבל החלטות מקצועיות מעולם תוכן שאינכם שולטים בו, ועוד לעשות זאת בלחץ של זמן מבלי שיש לכם הכלים לקבל החלטה מושכלת או להבין בכלל מה משמעותה, הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק. בשל כך, עבודתו של מפקח בניה היא לא פחות מחיונית. למפקח הבניה שלכם יש את כל גוף הידע והניסיון על מנת לקבל החלטות מקצועיות במהירות ובדייקנות, תוך כדי ראיה של התמונה כולה. זה ההבדל בין רצף אמן או טייח שהוא עילוי, שכל אחד מהם הוא איש מקצוע משורה הראשונה ויודע בדיוק מה צריך כדי להשלים את משימתו הנקודתית, לבין איש מקצוע עם ראיית על שיודע מהם קווי התפר ביניהם, ומה צריך לעשות כדי ששניהם ביחד יביאו למוצר המוגמר הטוב ביותר עבורכם.

קבלת החלטות מקצועיות בזמן אמת בסביבת עבודה דינמית

פיקוח בניה ככלי למאבק בתופעת ליקויי הבניה

כתבות רבות ומאמרים רבים נכתבו על התופעה המטרידה ביותר באגף הבניה כיום בישראל, היא תופעת ליקויי הבניה. כיום מובן לכל מי שעוסק באגף הבניה, שתופעת ליקויי הבניה היא הרעה החולה של הענף ושיש למצוא דרכים למגר אותה על מנת לשנות את המצב בשטח כיום, בו כמעט בכל פרויקט בניה מתגלים ליקויי בניה במועד המסירה לקונים או לבונים. חקריה מדוקדקת של הנושא מראה כי מרבית ליקויי הבניה מתרחשים בשל כוח עבודה לא מקצועי ולא מיומן, שיטות עבודה שאינן מתאימות, ושימוש בחומרי גלם שאינם מתאימים. הפתרון לבעיות אלו הוא פיקוח בניה מקצועי והדוק באתר הבניה : על בעלי המקצוע, על טכניקות העבודה שלהם ועל חומרי הגלם בהם הם עושים שימוש.

שירותי פיקוח בניה מול קבלן מפתח

קבלני מפתח רבים שמחים לספר ללקוחותיהם כי הם מספקים שירותי פיקוח בניה במסגרת השירות הכולל שהם מציעים ללקוח. זה נשמע מצוין אך יש כאן כשל לוגי משמעותי : מפקח אינו יכול להיות שכיר או נותן שירות של הגוף עליו הוא מפקח. מפקח לא יכול להיות תלוי בגוף עליו הוא מפקח, כי אז אין ערך של ממש לרגולציה שלו. על מנת שתוכלו לדעת בוודאות שמתבצע פיקוח בניה מקצועי ותקין באתר הבניה שלכם, אתם זקוקים למפקח בניה מטעמכם ולא מטעם קבלן המפתח. לכן, אם אתם עובדים מול קבלן מפתח, וגם אם לקבלן המפתח שלכם יש מפקח בניה מטעמו, חשוב מאד שיהיו לכם שירותי פיקוח בנייה מקצועיים בתשלום. מדוע? מכיוון שמפקח בניה מטעם הקבלן המפתח מקבל תשלום ממנו ונותן דין וחשבון לו ולא לכם. פיקוח בניה מקצועי בתשלום מטעמכם מבטיח שיהיה באתר הבניה איש מקצוע שלכם, שמייצג אתכם ונותן דיו וחשבון אך ורק לכם, שיגיע מדי או יום או מספר פעמים בשבוע לאתר הבניה ויבדוק באופן מקצועי ואמין שכל העבודה מתבצעת בהתאם לתקנים לתכניות ולהסכמים.

צרו קשר

טלפון במשרד: 073-7969738
אימייל: effective.co.il@gmail.com
שעות פעילות:
ימים א-ה 8:00-19:00
יום ו -8:00-13:00

עלות פיקוח בניה

עלות פיקוח בניה

פיקוח בניה אינו מוצר מדף בעל מחיר קבוע, וניתן לשכור שירותי פיקוח בניה במספר מסלולים בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. בחברתנו אנו מציעים מספר מסלולי עבודה עם מפקח בניה, החל ממספר פגישות ממוקדות בשלוש פעימות – לקראת תחילת העבודה, במהלכה ועם סיומה, דרך כרטיסיה של פגישות וביקורים באתר הבניה, וכלה בליווי מלא והדוק משלב התכנון ועד לקבל המפתח. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר. נשמח להגיע אליכם לפגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות, על מנת שנוכל להכיר אתכם, את הצרכים והמאוויים שלכם, את מסגרת התקציב שלכם ופרטים נוספים שנשוחח עליהם על כוס קפה, כך שנוכל להגיש לכם הצעת מחיר הוגנת תפורה על פי מידותיכם.

פיקוח בניה על תוספת בניה