עלות פיקוח בניה – מחירים ומסלולים

עלות פיקוח בניה – מחירים ומסלולים

פיקוח בניה עבודות חוץ

פיקוח בניה יעיל ואיכותי חוסך לכם לא רק דאגות וכאב ראש, הוא חוסך לכם כסף. מהי עלות פיקוח בניה, מהם המסלולים האפשריים, ולמה פיקוח בניה לא עולה לכם כסף אלא חוסך לכם אותו?
כל התשובות ימצאו פה.

פיקוח בניה יעיל ואיכותי חוסך לכם לא רק דאגות וכאב ראש, הוא חוסך לכם כסף. מהי עלות פיקוח בניה, מהם המסלולים האפשריים, ולמה פיקוח בניה לא עולה לכם כסף אלא חוסך לכם אותו?
כל התשובות ימצאו פה.

נושא התקציב הוא נושא מרכזי בקבלת החלטות בנוגע לבעלי מקצוע ונותני שירות בפרויקט הבניה שלכם, ולכן מובן שהשאלה בנושא עלות פיקוח בניה תעלה די מהר לאחר שהבנתם שאתם מעוניינים לשכור מפקח בניה. הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לדעת בנושא זה הוא : פיקוח בניה לא עולה לכם כסף אלא חוסך לכם כסף. Effective

מסלולי העבודה שלנו:

מסלול מלא

7% - 5%

מעלות הפרויקט
  • ליווי מ-א' ועד ת' משלב התכנון ועד קבלת המפתח
  • ניתן לבחור בין פיקוח מקצועי בלבד לבין ניהול פרויקט מלא
  • לפרויקטים בעלות של 600,000 ₪ ומעלה
להזמנה

כרטיסייה

₪700

לביקור
  • ליווי מקצועי ממוקד בנקודות מפתח במהלך הפרויקט
  • בסוף כל ביקור יוגש דו"ח מפורט
  • ברכישת חמישה ביקורים ומעלה
להזמנה
  • המחירים אינם כוללים מע"מ.

עלות פיקוח בניה מזערית ואפילו חוסכת לכם כסף?

עלות פיקוח בניה מזערית ואפילו חוסכת לכם כסף?

מפקח בניה משתמש בקשריו הטובים בתעשייה על מנת להשיג לכם את מחירי החומרים הטובים והמשתלמים ביותר.
מפקח הבנייה משתמש בקשריו הטובים גם על מנת להשיג לכם את המחירים הטובים ביותר מאנשי המקצוע עמם תעבדו.
מפקח בנייה מקפיד על כך שבעלי המקצוע לא יחסכו עליכם בחומרים ובעבודה ויעשו שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים ותקניים שיאריכו שנים ולא ידרשו תיקונים ושיפוצים.
מפקח בניה מפקח ואחראי על כל נושא החוזים, התשלומים והחשבוניות. הוא יודע היטב מה סוכם, מה שולם ומה בוצע. הוא עם אצבע על הדופק לכל אורך הדרך ובשל כך אף אחד לא יוכל "להשחיל" לכם תשלומים או תוספות שלא נקבעו. עינו הבוחנת לא מפספסת שום סעיף ודואגת שכל מה שהובטח יקוים וכל מה שסוכם יבוצע.
מפקח הבניה מפקח על איכות העבודה בפרויקט שלכם ומונע מראש תקלות וליקויים אשר עלולים לגרור הוצאות מרובות בהמשך.
מפקח בנייה ממקסם את יעילות העבודה של צוותי העבודה השונים בפרויקט שלכם, מתאם ביניהם ומתזמן את עבודתם כך שהוא חוסך ימי עבודה ותופעות של אבטלה סמויה, ובכך חוסך לכם הוצאות מיותרות וכסף רב.
מפקח הבנייה מקפיד על קבלת כל האישורים הדרושים מכל הגורמים הביורוקרטיים וחוסך לכם סיבוכים, דו"חות וקנסות.
מפקח בניה נוכח באתר הבניה באופן רציף וחוסך לכם ימי עבודה וביטול זמן.

לכן עלות פיקוח בניה היא מזערית ואף חוסכת לכם כסף!

3המסלול שמעניק לכם את הליווי המקיף והמעמיק ביותר. ליווי מא' ועד ת' משלב התכנון ועד לאחר הכניסה לבית. הליווי יכול לכלול עבודת פיקוח בניה מקצועית בלבד או עבודת ניהול פרויקט אשר כולל ניהול מלא של הפרויקט, גם בפן המשרדי – לדוגמה לעמוד בתקציב נתון, מעבר להיבט הבניה המקצועי.

2במסלול זה תוכלו לבחור בליווי של מפקח בנייה לפי חודשים. התשלום הוא לפי חודש שלם, בו יגיע מפקח הבניה מדי יום לאתר הבניה. מסלול זה מתאים למי שמעוניין בפיקוח ממוקד של מפקח בניה על שלבים ספציפיים במהלך הבניה. לדוגמה : פיקוח לאורך כל שלב עבודות השלד, פיקוח לאורך כל שלב עבודות הגמר.

1 כרטיסייה של חמישה ביקורים ומעלה של מפקח בניה. אתם בוחרים מתי יתקיימו הביקורים, בהתאם לצרכים שלכם. בסוף כל ביקור יגיש לכם מפקח הבניה דו"ח מסודר המסכם את מצב העבודה בשטח, הליקויים וההנחיות לביצוע. מסלול זה מתאים במקרה ותרצו פיקוח בניה בנקודות ספציפיות למטרות נקודתיות.

עלות פיקוח בניה

צרו קשר

טלפון במשרד: 073-7969738
אימייל: effective.co.il@gmail.com
שעות פעילות:
ימים א-ה 8:00-19:00
יום ו -8:00-13:00

חיסכון בחומר